چالش‌های ابدی یک ذهن پویا
شب یلدا مبارک

یلدا خاص‌ترین شب سال

شب یلدا برای همه شب خاصی هست اما برای من مطمئنن تفاوت‌های زیادی داره. من متولد اول دیماه هستم و شب یلدا شب تولد منه.

تقریبن از وقتی دست چپ و راستم رو شناختم این شب رو به شکل ویژه گذروندم. حتی بسیار ویژه تر از شب و لحظه سال تحویل!

سالروز تولد به جز تمام هیجانات و شادی‌ها نکات بسیار زیادی برای من در خودش داره. که باعث می‌شه هنوز هم بعد از ۲۷ سال که از سنم می‌گذره نتونم از کنار این شب و روز ساده بگذرم. 🙂

شب یلدا نوبت کارنامه گرفتن

شب یلدا شبی است که کنتور عمر من یک شماره دیگه به جلو حرکت می کنه. و این یعنی یک سال از فرصت‌هایی که داشتم رفت. آیا تونستم به چیزهایی که باید می‌رسیدم؛ برسم؟! آیا جایگاه فعلی که دارم؛ قابل قبول هست؟ چه اشتباهاتی باعث شده از مسیر دور افتاده بشم و چه نکات باعث پیشرفتم شده.

وقتی ۱۷ سالم بود. در مورد امشب فکر کردم. به این فکر کردم که شب یلدای سال ۱۳۹۴ به کجا رسیدم؟ چه شکلی‌ام؟ شرایط فکری، اجتماعی و مالی‌ام در چه سطحیه؟ الان که به این تاریخ رسیدم. به جواب تمام این سوال‌ها دست پیدا کردم. اما هزاران چرا و چگونه دیگه برای ده سال گذشته و ده سال آینده ذهنم رو مشغول کرده.

شبی برای هم دلی با آنهایی که دوستم دارند.

شاید یه کمی لوس باشه یا سوسول‌بازی به نظر بیاد. اما سالروز تولد برای من خیلی مهمه. مهم تر از چیزی که شاید برای بقیه باشه. برای همین هم هرسال این رویداد رو برای خودم به شکل ویژه‌ای گرامی می‌دارم و حسابی از خجالت خودم در میام! در این میان بسیاری از دوستان و آشنایان هم هستند که این هم حسی را با من دارند و من رو از انواع لطف و محبت خودشون بی نصیب نمی‌کنند.

پیشاپیش و صمیمانه از همه شما سپاسگذارم.

یلدا مبارک

علیرضا پورعابدین

دانشجوی کارگردانی و مدیر گروه فسفر. علاقه‌مند به هنر، تکنولوژی و نرم‌افزار آزاد. کاربر گنو لینوکس

وبگردی با فیدلی
اجرای تئاتر مونس تا ۱۲ دی‌ماه ۹۴ در تالار حافظ

دیدگاه خود را بیان کنید